SECONDroom Gent

In 2016 besloot SECONDroom Gent om in het kader van gastvrijheid (het jaarthema van DOK), 1 curator uit te nodigen om het volledige seizoen te cureren. Florian Kiniques nam deze taak op zich.

Bovendien werd er elke maand een andere organisatie gevraagd iets in onze ruimte te ondernemen. Dit project werd SECONDhosting gedoopt en werd gecureerd door 
Kristof Van Heeschvelde .

De seizoensafsluiter werd verzorgd door 
Ben Benaouisse 


13054975_1136160276428462_5928365640985509464_o

PROGRAMMA MEI 2016                  

De curator in mei: Florian Kiniques – http://floriankiniques.com – vorig jaar ook al te zien bij SECONDroom i.k.v. het Waalse programma, uitgenodigd door Thierry Mortier.

01.05 _ LUC FIERENS (Be)http://kolajmagazine.com/artistdirectory/luc-fierens
Curator: Florian Kiniques
Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

08.05 _ ANTONE ISRAEL (Be)
http://antoneisrael.com
Curator: Florian Kiniques
Bekijk hier de foto’s.
Zie hier het evenement op de site.

15.05 _  LUCAS JARDIN (Fr) &  ANTONIN KREMER
http://lucasjardin.com
Curator: Florian Kiniques
Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

22.05 _ LUCIEN ROUX (Fr)
Curator: Florian Kiniques
Bekijk hier de foto’s.
Zie hier het evenement op de site.

29.05 – LFDY
Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site


secondroom_juni_2016_lineup_florian-kiniques

PROGRAMMA JUNI 2016                  

05.06 _ BERTRAND JEANNELLE (FR)
http://bertrandjeannelle.com

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

12.06 _ MAJA JANTAR (EU) 
https://majajantar.wordpress.com

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

19.06 _ ALICE JANNE (Be) 
http://www.alicejanne.com

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

26.06 _ SECONDhosting
CONSOULING SOUNDS presents Bram Bentein (be)

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site


Screen Shot 2016-06-27 at 14.18.34

PROGRAMMA JULI 2016         

03.07 _ ELINA SALMINEN (FI)
http://elinasalminen.com/

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

10.07 _ ADELHEID DE WITTE (BE)
http://www.adelheiddewitte.com/

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

17.07 _ EMMA POLLET (BE)
http://www.emmapollet.be/

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

24.07 _ VINCENT THOLOM

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site

31.07 _ SECONDHOSTING: Zwart Wild (BE) – Kill Your Darlings
Met werk van: Tim Bruggeman – Dominiek Colpaert – Renée Pevernagie – Pieter Rosseel – Lore Smolders – Bart Spitaels
http://www.zwartwild.be/

Bekijk hier de foto’s
Zie hier het evenement op de site


img_0472

PROGRAMMA AUGUSTUS

07.08 _  JOSÉ LUIS MACAS PAREDES (EC) 
http://joseluismacasparedes.blogspot.be/

Bekijk hier de foto’s
Zie
hier het evenement op de site

14.08 _ NOÉMIE ASPER (FR) 
http://www.noemieasper.com/

21.08 _ CAROLINE GILLEMAN (BE)

28.08 _ SECONDhosting: B&B Project Space (UK)
http://gogowhippet.com/wordpress/bandb/

SR september

PROGRAMMA SEPTEMBER

04.09  _  HELGA DEJAEGHER & PUCK VONK
http://helga-dejaegher.tumblr.com/Presentation
https://puckvonk.com/

11.09  _  JOAO COSTA LEAL & PEDRO RUXA

18.09  _ MARIE BRAUN & LOUISA VANDERHAEGEN
http://www.louisavanderhaegen.be/

25.09  _ Samenheid by Ben Benaouisse


INFO            

De oorsprong van SECONDroom ligt bij Christophe Floré. Een bescheiden toonmoment in zijn Brusselse living groeide uit tot een expoconcept met verschillende kunstenaars verspreid over drie steden in binnen- en buitenland.

Deel!
  • Facebook
  • Twitter
  • email
Terug naar alle bewoners